• Dla Uczniów i Rodziców


 • Aktualności


     • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

      Kochani,

      ruszamy z kampanią wyborczą (SU - klasy 4 - 8). Od 5 września br. można przynosić plakaty wyborcze (imię, nazwisko, klasa, program wyborczy - TABLICA SU - I PIĘTRO). 13-14 września kandydaci zaprezentują się w poszczególnych klasach ! Wybory do SU odbędą się 16 września (szczegóły zostaną podane).

     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

      Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/23 odbędzie się w czwartek 1 września według nastepującego harmonogramu:

      godz. 9:00 - klasy 7a, 8a, 8b, 8c

      godz. 10:00 - klasy 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 3a, 3b, 3c

      godz. 11:00 - klasy 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b

      Rodziców zapraszamy na zebrania organziacyjne:

      Klasy 1 - 31 sierpnia godz. 17:00

     • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

      24 czerwca nadszedł długo oczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Po raz pierwszy wybrzmiały dwa hymny – Polski oraz naszej szkoły ! Podziękowań nie było końca…

      Nie mniej uczniowie wyczekiwali momentu, w którym Pani Dyrektor Marta Dębosz – Warchoł, wręczy nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wyróżnienia. Nie sposób pominąć NAGRÓD DYREKTORA SZKOŁY dla absolwentów klas ósmych: Lidii Łyczak, Mateusza Żołnierczyka, Wojciecha Kasprzaka oraz ORDERU UCZNIA Z KLASĄ dla Julii Sali z klasy 5 a. A wszystko w przepięknej, zwłaszcza dla ucha, aranżacji muzycznej pod przewodnictwem Pani Basi Leśniak.

     • Pożegnań nadszedł czas ...

      Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień…

      23 czerwca br. miało miejsce uroczyste pożegnanie klas ósmych. Siódmoklasiści przygotowali część artystyczną, w której słowami przewodnimi były: TERAŹNIEJSZOŚĆ, PRZESZŁOŚĆ, PRZYSZŁOŚĆ.​​​​​​​​​​​​​​

     • Regionalny Program Stypendialny

      Z radością informujemy, że pięciu podopiecznym naszej szkoły zostało przyznane stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych na rok szkolny 2021/2022 w ramach projektu pn. „Regionalny Program Stypendialny”. Celem wskazanego projektu jest wzmocnienie potencjału uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki oraz przedsiębiorczości. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się: Ignacy Boruta (5a), Franciszek Cygan (5b), Kacper Kubin (5b), Hanna Rożek (5a) oraz Milena Syrek (5a).

     • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu EDI

      Na początku czerwca otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego EDI. Uczniowie klasy 2b mogą być dumni z uzyskanych wyników.

      Franciszek Jurkowski został laureatem zajmując 4 miejsce, natomiast Michał Trojanowski oraz Szymon Kugler 7 i 8 miejsce otrzymując wyróżnienie.

      Gratulujemy uzyskanych wyników!

     • KOMERS KLAS 8

      WSPOMNIENIA ZAPISANE W KADRZE ...

      15 czerwca 2022 r. o godzinie 17 uczniowie klas ósmych bawili się na komersie. Dziewczęta w pięknych kreacjach, chłopcy elegancko ubrani, wyglądali zjawiskowo ! Zabawie przyświecała różnorodna muzyka oraz pyszne słodkości. Na twarzach uczniów królował uśmiech świadczący o wyśmienitej zabawie. Wyjątkowe chwile upamiętniają zdjęcia…

     • Wycieczka w Pieniny

      Pieniny to najpiękniejszy region górski w Polsce i właśnie tam na wycieczkę wybrały się klasy 5 oraz ochotnicy z klas 7. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zamku "Dunajec" w Niedzicy oraz Wozowni. Następnie statkiem popłynęliśmy do Czorsztyna, aby obejrzeć ruiny zamku. Na zakończenie wybraliśmy się na wędrówkę malowniczym Wąwozem Homole.

     • Rugby w SP123

      W maju 2022 roku nasz szkoła nawiązała współpracę z krakowskim klubem rugby RKS JUVENIA. Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy na DARMOWE ZAJĘCIA Z RUGBY!

      klasy 4-6 we wtorek 17:00-18:30

      klasy 2-3 w czwartek 17:00-18:30

      Będzie dużo grania i mnóstwo zabaw dla wszystkich, co mogliśmy już przeżyćw czasie pokazowych treningów z zawodnikami klubowymi. Zapraszmay do obejrzenia filmu promocyjnego z naszym udziałem!

     • "I Ty możesz zmieniać świat ..." - nowa zakładka SU

      Drodzy uczniowie,

      Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Przyszedł czas na wyróżnienia ...

      Na naszej stronie (dla ucznia - SU) pojawiła się nowa wyjątkowa zakładka, której przyświeca hasło tegorocznego planu pracy - "I Ty możesz zmieniać świat ..."

      Zerknijcie, kto w tym roku szkolnym został wyróżniony, kto zmienił naszą szkolną rzeczywistość i sprawił, że była piękniejsza, a owe piękno udzieliło się nam samym !

     • Rodzinna Impreza Plenerowa "Otwarcie parku"

      W niedzielę 12 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Rodzinnej Imprezie Plenerowej "Otwarcie Parku" zorganizowanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Na Kozłówce".

      Podczas pikniku obejrzeć można było występy artystyczne dzieci i młodzieży z okolicznych placówek kulturalno oświatowych - w tym uczniów naszej szkoły. Zespół wokalny uczniów z klasy 3b i 3c przygotowany przez p. Justynę Zapiór i Dorotę Cienkosz zaprezentował krótki występ muzyczny, który został bardzo dobrze odebrany przez zgromadzoną publiczność.

     • Wycieczka klas 3 do Łagiewnik

      W czwartek 9 czerwca uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wycieczce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, która była dziękczynieniem za dar I Komunii Świętej. Dzieci uczestniczyły w Mszy Świętej, po której wraz z przewodnikiem zwiedzały centrum Miłosierdzia Bożego. Po wyjściu na wieżę widokową oraz wykonaniu wspólnej pamiątkowej fotografii w Bramie Miłosierdzia, dzieci udały się na słodki poczęstunek. Dziękujemy księdzu Pawłowi Matysiakowi za zorganizowanie pielgrzymki.

     • Szkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego - wyniki

      Szkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego został rozstrzygnięty!

      Poniżej prezentujemy wyniki:

      KLASA 7:
      I MIEJSCE - Veronika Muklanovich (7A)
      II MIEJSCE - Aurelia Figiel (7B)
      III MIEJSCE - Oliwia Mikulska i Maria Samoilenko (7B)
      Finaliści - Łukasz Romański i Tomasz Szczepaniak (7C)

      KLASA 8:
      I MIEJSCE - Lidia Łyczak (8A)
      II MIEJSCE - Kacper Sado (8C)
      III MIEJSCE - Mateusz Żołnierczyk (8C) i Korneliusz Kusiak (8A)
      Finalista - Mikołaj Frasik (8A)


      Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystości 24 czerwca.

     • Sukces Kacpra Kubina!

      Miło nam poinformować, że Kacper Kubin zdobył 1 miejsce w Pucharze Polski w Ju-Jitsu w kategorii Młodzicy U14 do 46 kg. Złoty medal w Kacper zdobył w konkurencji Ne-Waza GI (walki w kimonie).

      Gratulujemy!

  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Galeria zdjęć

    brak danych