• ROK SZKOLNY 2020/2021

Ogólnopolski Konkurs Galileo

Uczniowie klas VI odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z biologii. Przedstawiamy laureatów i wyróżnionych w konkursie - serdecznie gratulacje!

V miejsce     -   Laila Ropek

VII miejsce   -   Nina Jarosz

VIII miejsce  -   Szymon Kisiel

XII miejsce   -   Wiktoria Gwiazdowicz

XIII miejsce  -   Krzysztof Nowak

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny InstaLogik

Uczennica klasy 8a Zuzanna Ślusarczyk została Laureatem III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym InstaLogik. Serdeczne Gratulacje!

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS

Dwie uczennice naszej szkoły: Nina Jarosz z klasy 6c  i Zuzanna Maciaszek z klasy 7b zostały laureatkami ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z biologii OLIMPUS sesja jesienna. Nina zajęła 6 miejsce wśród 201 uczestników, a Zuzanna 15 miejsce wśród 322. Gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs Orzeł Ortograficzny

12 listopada odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy laureatom:

Milena Syrek z klasy 4a
      Milena Jacak z klasy 5a
      Wojciech Kasprzak z klasy 7c

Ogólnopolski konkurs Orzeł Matematyczny

W dniach 27.10.20 r oraz 10.11.20 r odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny"  oraz Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” online. W konkursie brało udział łącznie 31 uczniów z naszej szkoły z klas II – VIII.  Laureatami konkursu zostali:

Bartosz Korzeń z kl. 2a
      Andrzej Reich z kl. 2b
      Adam Piekarski z kl. 2c
      Sebastian Oczkowicz z kl. 2c
      Julia Nazgowicz z kl. 3a
      Wiktor Cepil z kl. 3a
      Ignacy Boruta z kl. 4a
      Kacper Kubik z kl. 4a
      Kacper Kubin z kl. 4b

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach
      Szkół Podstawowych Klas I-III

Uczniowie naszej szkoły zajęli 7 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach Szkół Podstawowych Klas I-III. Serdecznie gratulujemy drużynie szachistów w składzie:
      Kacper Kubin, Franciszek Cygan i Artur Moryl z kl. IVb

Dawid Pękala z kl. IIIa
      Adam Piekarski z kl. IIc
      Maciej Moryl i Emilka Piwowar  z kl. IIa

Mistrzostwa Małopolski Juniorów w Szachach

Uczeń klasy IIIa Dawid Pękala został złotym medalistą Mistrzostw Małopolski Juniorów w Szachach! Dawid indywidualnie zdobywając I miejsce, jednocześnie uzyskał awans do przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Szachach klasycznych, które planowane są wiosną 2021 roku. Gratulujemy!

Awans naszych szachistów

Szachiści naszej Szkoły w składzie: Marceli Trześniowski z kl.VIIb Jakub Leski z kl. VIc Dawid Pękala z kl. IIIa, Milena Jacak z klasy 5a i Aurelia Figiel z klasy 6b okazali się najlepszymi szachistami Miasta Krakowa w kategorii klas 1-6 (rocznik 2007 i młodsi) oraz brązowymi medalistami Mistrzostw Małopolski w roku szkolnym 2019/2020. Dzięki temu awansowali do FINAŁÓW DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W SZACHACH W KATEGORII - IGRZYSKA DZIECI.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII a, Karolina Pałka została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Serdecznie gratulujemy!

ROK SZKOLNY 2019/2020

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy LEON

Uczniowie klas 2-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Leon. Sesja wiosenna została przeprowadzona online. Mamy LAUREATÓW !!!  Są nimi Joasia Krawczyk z kl.2a oraz dwukrotny laureat  Kacper Kubin z kl.3b.

Gratulujemy Im jak również wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR

W bieżącym roku szkolnym, ze względu na trudną sytuację, konkurs odbywał się zdalnie. Z naszej szkoły wzięło w nim udział 19 uczniów z klas II – VII. Wyróżnienia otrzymali:

Tymoteusz Kurleto kl. 2a
      Julia Nazgowicz kl. 2a
      Piotr Pistol kl. 2b
      Kinga Misiuda kl. 3b
      Maciej Dusza kl. 5a
      Zuzanna Ślusarczyk kl. 7b.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.