• Biologia                                           Mateusz Wilk


        Chemia                                            Ewelina Dranka


        Doradztwo zawodowe                     Izabella Jureczko - Świerk


        Edukacja dla bezpieczeństwa         Katarzyna Szymańska


        Edukacja wczesnoszkolna               Wioletta  Antosiewicz

                                                                 Dorota Cienkosz

                                                                 Katarzyna Kościółek

                                                                 Maria Mika

                                                                 Iwona Rojek

                                                                 Katarzyna Stala

                                                                 Anna Tokarska

                                                                 Justyna Zapiór


        Fizyka                                              Jolanta Popiel


        Geografia                                         Monika Pepłowska


        Historia                                             Marta Dębosz – Warchoł

                                                                 Izabella Jureczko – Świerk

                                                                 Barbara Karczewska


        Informatyka                                       Agnieszka Róg


        Język angielski                                 Elżbieta Adamska

                                                                 Magdalena Pala

                                                                 Elżbieta Pasionek


        Język hiszpański                              Carlos Diaz Miranda


        Język polski                                     Izabella Jureczko – Świerk

                                                                 Iwona Kondratiuk

                                                                 Agnieszka Piskorska-Łuszczyńska

                                                                 Elżbieta Poremba

                                                                 Anna Włosek


        Logopedia                                        Dorota Cienkosz

                                                                 Anna Tokarska


        Matematyka                                     Anna Boruta

                                                                 Agnieszka Róg

                                                                 Katarzyna Siemieńska

                                                                 Justyna Zając


        Muzyka                                             Agnieszka Duszyńska                                                    


        Plastyka                                            Kamila Golec


        Przyroda                                          Mateusz Wilk


        Religia                                              Ks. Paweł Matysiak

                                                                 Jakub Jurek

                                                                 Krzysztof Rogalski


        Świetlica                                           Luiza Grabowska

                                                                 Joanna Matoga


        Technika                                           Katarzyna Siemieńska


        Wiedza o społeczeństwie                 Barbara Karczewska


        Wychowanie fizyczne                       Ryszard Budkiewicz

                                                                 Justyna Frączek – Bogacka


        Wychowanie do życia                      Marta Dębosz – Warchoł 

        w rodzinie                                         Barbara Leśniak