• Dla Uczniów i Rodziców


 • Aktualności


     • UWAGA KONKURS!

      Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Szachy z komputerem” . Konkurs organizowany jest przez https://infoszach.pl/ oraz https://mogalo.pl/

      Temat pracy plastycznej to SZACHY Z KOMPUTEREM .

      Do wyboru technika :
      a) rysunkowa
      b) malarska
      c) grafika komputerowa

      Zgłoszenie musi zawierać dane autora (imię, nazwisko oraz wiek), a także dwa pliki graficzne:

     • Charytatywny turniej szachowy online - pomoc dla szpitali

      Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

      Serdecznie dziękuję i gratuluję WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w CHARYTATYWNYM TURNIEJU SZACHOWYM ONLINE - POMOC DLA SZPITALI, którego organizatorami byli: Łukasz Sęk - Radny Miasta Krakowa oraz Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków.

      Wspólnie mogliśmy pomóc, a przy okazji miło spędzić czas przy szachowym stoliku online. Turniej był przeznaczony dla każdego chętnego, nie było żadnych ograniczeń wiekowych ani posiadania kategorii szachowych. Graliśmy na Serwisie Internetowym Chess.com przez 9 rund, tempem 5 minut plus 1 sekunda za ruch.

     • Drużyna Energii

      Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

      Nasza Szkoła została zgłoszona do ogólnopolskiego projektu sportowo-edukacyjnego „Drużyna Energii”, realizowanego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, a jej celem jest aktywizacja uczniów i zachęcanie do ruchu młodzieży szkoły podstawowej.

      Szczegółowe informacje na temat projektu mozna znaleźć na stronie https://druzynaenergii.pl/

     • Próbny egzamin ósmoklasisty

      Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br.

      Wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzenia egzaminów zostaną zamieszczone na stronie internetowej CKE oraz na stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

     • Kształcenie na odległość

      Informujemy, że kształcenie na odległość zostało przedłużone do 10 kwietnia 2020r. Informujemy również, że w dniach 25.03 do 10.04 będzie prowadzone nauczanie zdalne. Szczegółowe informacje będą przekazywane przez dziennik elektroniczny. Prosimy o regularne odczytywanie wiadomości. Prosimy również o zapoznanie się z informacjami psychologa.

     • Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

      Szanowni Państwo

      Informujemy, że w dniach 12.03. i 13.03.2020r. w szkole odbywać się będą jedynie zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku 16.03. do 25.03.2020r. wszystkie zajęcia są odwołane. Uczniowie nie przychodzą do szkoły.

      Nauczyciele będą przekazywali za pośrednictwem dziennika elektronicznego materiały do samodzielnej pracy dydaktycznej. Proszę na bieżąco monitorować informacje przekazywane drogą elektroniczną.

     • Zabawa karnawałowa

      20 lutego nasi uczniowie świetnie bawili się na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców. W związku z tym, że impreza przypadła na Tłusty Czwartek, wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek – pączki! Uczniom dopisywały świetne humory, chętnie brali udział w zabawach i tańcach prowadzonych przez przedstawicieli samorządu. Były też konkursy – na najlepsze przebranie oraz maskę karnawałową.

     • Dzień otwarty

      W dniu 25 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przedszkolaków i ich Rodziców. Po krótkim spotkaniu z panią dyrektor Martą Dębosz - Warchoł na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in.: gry i zabawy sportowe, muzyczno-ruchowe, plastyczne, układanki, rozgrywki szachowe, labirynty matematyczne, pokaz doświadczeń chemicznych i fizycznych, zabawy z tablicą interaktywną i zabawy z językiem angielskim. Na koniec dzieci zostały zaproszone na owocowy poczęstunek.

     • Krakowski Tydzień Zawodowców

      KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja VI 2020

      OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH
      PROWADZĄCYCH KSZTAŁCENIE ZAWODOWE

      Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowieuprzejmie informuję, że w bieżącym roku szkolnym odbędzie się VI już edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. W tym roku wydarzenie to będzie miało miejsce od 2 do 6 marca 2020 r.Jednocześnie przypominam, że ww. wydarzeniom towarzyszą również Otwarte Soboty we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Wspólny termin ustalono na:7 marca 2020 r.,25 kwietnia 2020 r.

     • Szkolne Walentynki

      14 lutego to dzień, w którym możemy wyrazić swoją sympatię wobec osób, które lubimy czy kochamy.

      W związku z tym świętem w naszej szkole została uruchomiona Poczta Walentynkowa. Uczniowie bardzo chętnie wysyłali kartki, które potem przedstawiciele samorządu szkolnego rozdali adresatom.

      Pamiętajmy jednak, że każdy dzień – nie tylko Walentynki – jest dobry do wyrażenia swojej sympatii.

     • Jasełka klas I-III

      20 grudnia w bożonarodzeniowy nastrój młodszych kolegów wprowadzili uczniowie klasy 1c, którzy pod opieką p. Justyny Zapiór przygotowali i zaprezentowali widowisko jasełkowe. Przy akompaniamencie najpiękniejszych polskich kolęd mali aktorzy opowiedzieli zebranym gościom tradycyjną historię Bożego Narodzenia. Na scenie oprócz świętej rodziny w można było zobaczyć m.in. pasterzy, trzech króli, gwiazdkę oraz zastępy aniołów czuwające przy żłóbku. Uroku widowisku dodawała piękna scenografia, kostiumy oraz zbudowana specjalnie przez pana konserwatora szopka. Na zakończenie do pierwszoklasistów dołączyli ich koledzy i koleżanki z klas I-III uczęszczający na kółko wokalne i wspólnie wykonali radosną pastorałkę.

     • Erasmus+ – konkurs o świątecznych zwyczajach w Europie

      W dniu 17 grudnia 2019 odbył się drugi interaktywny międzynarodowy konkurs w ramach programu ERASMUS+ sprawdzający wiedzę uczniów o zwyczajach świątecznych w Europie. Trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale i refleksem. Wzięło w nim udział 13 drużyn z 7 szkół partnerskich. Naszą szkołę reprezentowała jedna drużyna w składzie dwuosobowym: Natalia Król i Aleksandra Paluch z klasy VII b. Nasze uczennice spisały się znakomicie, pokonały wszystkie zespoły i zdobyły ponownie zaszczytne I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

     • Opłatek w Domu Opieki

      Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunkami udali się do Miejskiego Centrum Opieki przy ul. Wielickiej, aby złożyć życzenia przebywającym tam Pacjentom.Uczniowie w trakcie odwiedzin Podopiecznych w ośrodku dzielili się z Nimi opłatkami, składali życzenia świąteczne i noworoczne oraz wręczali wykonane przez siebie kartki bożonarodzeniowe. Pacjenci bardzo się cieszyli, dziękowali i wzajemnie składali życzenia, byli bardzo wzruszeni.

     • Góra Grosza

      JEDEN GROSZ ZNACZY NIEWIELE,ALE GÓRA GROSZA JEST NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE

      W grudniu nasza szkoła włączyła się do akcji „Góra Grosza”. Akcja ma na celu pomoc dzieciom z domów dziecka i rodzin zastępczych oraz pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi.

      W zbiórce wzięło udział piętnaście klas, w sumie zebraliśmy 51,67 kg monet, co daje kwotę 921.19 zł.

     • Erasmus+ – wyjazd do Chorwacji

      Kolejne spotkanie projektowe zorganizowano w dniach 14-19 października 2020 r. w Chorwacji. Gospodarzem była Osnovna Škola Veceslava Holjevca z Zagrzebia. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z klasy VII – Patrycja Orłowska, Kinga Pawlak i Bartek Cichoń. Opiekunami grupy były Agnieszka Jasińska i Teresa Starzec. Uczniowie mieszkali u rodzin, zostali bardzo serdecznie przyjęci, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Galeria zdjęć

    brak danych