• „NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA”

• W dniu 26.09.2023 r. drużyna SP 123  uczestniczyła w turnieju „NAVIGATOR  BEZPIECZEŃSTWA”, którego celem jest podniesienie świadomości młodzieży z zakresu bezpieczeństwa i promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz umiejętności pracy w grupie.

Zmagania miały formę gry terenowej opartej na wiedzy uczestników z zakresu bezpieczeństwa. Podstawą rywalizacji była praca zespołowa, wymagająca od uczestników predyspozycji fizycznychi psychicznych, szybkiego podejmowania decyzji, a także wykazania się umiejętnościami przywódczymi, czytania ze zrozumieniem i orientacji w terenie.

Szkołę reprezentował zespół klasy 8a w składzie: Milena Jacak, Kacper Trybuła, Adrian Karłowicz, Tomasz Szczepaniak, Dawid Franczyk. Opiekunem grupy był pedagog szkolny.

Dziękujemy drużynie za ich duże zaangażowanie w wykonanie zadań konkursowych.  Zespół wykazał się dużą determinacją podczas rywalizacji.

Kinga Mirowska                                                                                          Pedagog Szkolny