• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Projekty semestralne

22.01.2021 21:55
      Nasi Uczniowie zadziwiają oryginalnością projektów semestralnych. Wykonują plakaty, modele przestrzenne, prezentacje multimedialne, broszury, zadania interaktywne nawet nagrywają filmiki!

► ZOBACZ PROJEKTY PRZYRODNICZE
    • Wesołych Świąt!

24.12.2020 00:02
      Klasa 2b przesyła kartki świąteczne!

► WESOŁYCH ŚWIĄT
    • W zaczarowanej zagrodzie

23.12.2020 23:45

Uczniowie klasy 2b podczas czytania „Zaczarowanej zagrody”  wybrali się oczami wyobraźni na Antarktydę i odwiedzili mieszkańców lodowej krainy.  Pingwinki Adeli okazały się bardzo inteligentne, towarzyskie, eleganckie i bardzo sympatyczne. Zobaczcie naszą fotorelację z podróży.

► GALERIA

• Choinko piękna jak las...

23.12.2020 23:42
      Zapraszamy do obejrzenia prac uczniów klasy 2b.

► GALERIA
    • Ozdoby świąteczne klasy 1c

22.12.2020 19:36
      Świąteczno-karnawałowy nastrój zagościł też w sercach uczniów klasy 1c.
      Przygotowaliśmy barwne bombki choinkowe doskonaląc technikę obsługi programu Paint, a także stworzyliśmy projekty wymarzonego stroju karnawałowego.
      Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.
      ►  GALERIA
      Całej społeczności szkolnej życzymy Wesołych Świąt oraz bezpiecznych ferii.