• Nauczanie zdalne 2020/21

  Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
  • Wielkanocne zające klasy 2b

   29.03.2021 23:17
   Uczniowie klasy 2b wykonali puszyste  ZAJĄCZKI, które są najbardziej lubianym przez dzieci symbolem Świąt Wielkiej Nocy. To właśnie zajączek ukrywa słodkie, najczęściej czekoladowe,  podarunki w całym domu lub ogrodzie, a ich szukanie jest dla najmłodszych wyzwaniem i dobrą zabawą. Symbolizuje on wiosnę i budzenie się do życia, a więc oznacza początek nowego istnienia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

   ► GALERIA
  • Jak napisać przepis?

   29.03.2021 23:17
   W klasie 4a odbyła się nietypowa lekcja dotycząca przepisu ( krótka forma wypowiedzi pisemnej ). I nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby nie fakt, iż uczniowie zaprezentowali własne kompozycje kulinarne. Zobaczcie sami...Mali mistrzowie kuchni, spisali się znakomicie! 

   ► GALERIA

    
  • Kurczaczki i zajączki wielkanocne klasy 1c

   29.03.2021 13:55

   Kurczaczek to jedna z ozdób wielkanocnego stołu. Żółty kolor kojarzy się ze słońcem, a więc życiodajną energią, która wszystko budzi do życia. Zając natomiast chodzi z koszykiem wielkanocnym i zostawia prezenty (zazwyczaj są to drobne upominki lub słodycze).

   Narzędziami małych artystów była ręka i stopa, które odbite na papierze stały się inwencją twórczą do namalowania zajączków i kurczaczków, wiążących się nieodłącznie z tradycją Świąt Wielkanocnych. 
    
   Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.
    
  • Zwiastuny wiosny

   26.03.2021 20:14
   Mimo marcowych kaprysów ,  Małym Detektywom z klasy 1b udało się wytropić oznaki pani Wiosny. Zachęcamy to obejrzenia prac dzieci.

   ► NA TROPIE WIOSNY
  • Instrumenty muzyczne klasy 1a

   26.03.2021 18:26
   Uczniowie klasy 1a wykonali instrumenty muzyczne wykorzystując do tego między innymi: pudełka po chusteczkach hignienicznych, kartony, puszki, plastikowe kubki itp. Największym zainteresowaniem cieszyły się: grzechotki i bębenki, jednak wśród prac dzieci pojawiły się również: kastaniety, harfa, marakasy, gitara. Uczniowie zaprezentowali swoje instrumenty podczas zajęć zdalnych.

   ► GALERIA PRAC