• Nauczanie zdalne 2020/21

  Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
  • „Na oko” - to uczeń zadanie z biologii wykonał... ;)

   22.04.2021 12:07
   Zapraszamy do obejrzenia prac siódmoklasistów!

   ► GALERIA
  • Dzień Ziemi w klasie 1c

   21.04.2021 20:04

   22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”, a może to ostatnie chwile aby hasło zabrzmiało „Zatroszcz się o naszą Ziemię, bo zginie, a my razem z nią.”

   Jednym, lecz nie jedynym, z najważniejszych problemów naszej Ziemi jest coraz mniejszy dostęp do czystej, pitnej wody.

   Wiemy wszyscy, że życie na Ziemi miało swój początek w wodzie, więc nie jest zaskoczeniem, że wszystkie organizmy żyjące na naszej błękitnej planecie jej potrzebują.

   Uczniowie klasy Ic na zajęciach edukacyjnych dowiedzieli się, że woda jest nie tylko zasobem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania wszystkich organizmów, lecz także zasobem, z którego korzystamy niejednokrotnie każdego dnia. Latem zaś wskakujemy do morza albo przechadzamy się nad jeziorem, żeby odetchnąć od gorąca.

   Uczniowie klasy Ic zrozumieli, że trzeba zasadniczo zmienić sposób w jaki wykorzystujemy wodę i przygotowali piękne plakaty zachęcające do jej oszczędzania. Ponadto wykonali ilustracje różnorodnych ekosystemów występujących na kuli ziemskiej, by przybliżyć piękno naszej planety.

   ► DZIEŃ ZIEMI 1C

  • „Każdy uczeń morowy, dba o układ nerwowy”

   08.04.2021 15:21

   Przedstawiamy najciekawsze plakaty uczniów klas VII wykonane w ramach zadania z biologii.

   ► PLAKATY

  • Na Wielkanoc życzeń moc!

   31.03.2021 11:24
   Zapraszamy do obejrzenia świątecznych kartek i życzeń zredagowanych przez uczennice i uczniów klasy 2c. Radosnych Świąt!

   ► GALERIA PRAC
  • Nietypowe notatki

   30.03.2021 11:31
   Kto twierdzi, że notatki muszą być nudne i schematyczne niech zerknie na prace naszych Uczniów. Są kolorowe, pełne rysunków i co najważniejsze - ułatwiają zapamiętywanie wiadomości. Zawiłe treści można też przedstawić w wierszyku - i wtedy wszystko staje się jasne:) 

   GALERIA PRAC