• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Tydzień mózgu

23.03.2021 13:19
      W dniach 15 - 21.03.21 odbyła się ogólnoświatowa kampania Tydzień Mózgu mająca na celu popularyzację wiedzy o tym narządzie.
      Uczniowie klas VI i VII zostali  zaproszeni do udziału w proponowanych aktywnościach on-line.  Sześciu uczniów wysłuchało kilku ciekawych wykładów. Reprezentanci klas VI: Rafał Oczkowicz oraz Nina Jarosz poznawali  szczegóły na warsztatach plastycznych "Budujemy Mózg". Poniżej przedstawiamy efekty ich pracy.

• Martwa natura w wykonaniu klas czwartych

21.03.2021 15:07

Uczniowie klas 4a i 4b podczas zdalnej  lekcji plastyki poznawali techniki rysunkowe. Po raz pierwszy rysowali ułożoną według własnego pomysłu  martwą naturę . Narzędziem plastycznym był węgiel. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac plastycznych.

• Plan miasta

14.03.2021 21:36

„Co to jest trójkąt? Nie wiesz? To rysuj tak długo, aż pojmiesz idealny trójkąt.”
                                                                                                                     Platon

Uczniowie klas IV w ramach projektu edukacyjnego tak długo rysowali figury geometryczne, aż udało im się narysować idealne plany miast. Zapraszamy do obejrzenia prac.

• Asamblaż w wykonaniu siódmoklasistów

21.03.2021 15:08
      Siódmoklasiści  wykonali asamblaż (kolaż trójwymiarowy ) podczas lekcji zdalnej plastyki.  Uczniowie wykorzystali wiele ciekawych przedmiotów z otoczenia. Powstały twórcze kompozycje. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

► GALERIA PRAC

• „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz”

18.02.2021 20:41

Uczniowie klasy IVa na zajęciach z wychowawcą rozmawiali na temat zdrowego stylu życia. Następnie wykonali plakaty promujące zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną.

Zapraszamy do obejrzenia prac.