• Nauczanie zdalne 2019/20

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Prace plastyczne klasy 7a

07.04.2020 09:48
      Podczas lekcji zdalnej  uczniowie wykonywali prace plastyczne, w których starali się przedstawić krajobraz za pomocą różnych faktur.Wykorzystali do tego   materiały takie jak : ryż, kasza, makaron, piasek.
    • Zajączki wielkanocne uczniów klasy 2a

06.04.2020 12:13
      Uczniowie klasy 2a czytali lekturę Justyny Bednarek "Przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)". Książka bardzo im się podobała i postanowili stworzyć zajączki ze skarpetek. Wykonali te prace w ramach zdalnego nauczania pomagając sobie filmem instruktażowym. Do zabawy przyłączyło się także rodzeństwo. Powstałe prace będą piękną wiosenną i wielkanocną ozdobą domu.
    • "In summer" - Latem...

03.04.2020 11:44
      Zadaniem uczniów klas pierwszych było narysowanie pięciu słówek związanych z latem poznanych na lekcji: kapelusz, okulary przeciwsłoneczne, sandałki, lody i czasownik pływać.

• "My favourite toys" - Moje ulubione zabawki

03.04.2020 11:43
      Zadaniem uczniów klas drugich było zrobienie plakatu przedstawiającejo ulubione zabawki. Należało narysować lub wkleić zdjęcia zbawek i je podpisać używając przymiotników określających wygląd, wielkość i kolor.