• Nauczanie zdalne 2019/20

  Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
  • Pojazd przyszłości

   22.04.2020 10:16
   Tym razem uczniowie klasy 3 a musieli  wykazać się nie lada kreatywnością, wyobraźnią i pomysłowością. Projektowali - pojazdy przyszłości. Zobaczcie sami!
  • Akcja SERDUSZKO

   21.04.2020 12:43
   W naszej szkole trwa akcja-serduszko, w którą zaangażowane są dzieci klas 1-3. Chętni uczniowie wykonali czerwone serduszka i przykleili na swoich oknach, dokumentując swoją pracę zdjęciami. Serduszko to symbol solidarności oraz wdzięczności ze wszystkimi, którzy w tym trudnym czasie pracują dla nas, są to: lekarze, pielęgniarki, ratownicy, sprzedawcy i inni.
    
   heart  heart  heart  heart  heart  ​​​​​heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  ​​​​​​heart  heart  ​​​​​​​​​​​​​​heart  heart  heart  ​​​​​​​​​​​​​​heart  heart
  • Lapbooki klasy 2a

   16.04.2020 09:40

   Lapbook to forma kreatywnego zaprezentowania informacji na dany temat, rodzaj małej książeczki. Oto przykłady lapbooków przygotowanych w ramach zajęć plastycznych przez uczniów klasy 2a podczas zdalnego nauczania w oparciu o filmy instruktażowe.

  • Wielkanocne dekoracje

   21.04.2020 12:27
   Uczniowie Naszej szkoły podczas zdalnych lekcji plastyki wykonali piękne dekoracje na Wielkanoc.  Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych.
  • Pisanki... i inne ozdoby wielkanocne

   10.04.2020 19:55
   Uczniowie z klasy 3a stanęli przed nie lada wyzwaniem. Mieli wykonać wspólnie z rodziną (domownikami) rodzinną pisankę wielkanocną  (z materiałów dostępnych w domach ) – w ramach zdalnej nauki.  Pomysłów było co niemiara – każda pisanka inna, ciekawa, oryginalna. Niektórzy wykonali również inne ozdoby wielkanocne. Wykonane prace mogą być ozdobą domów w zbliżającym się świątecznym czasie. A jak wiadomo będą miały szczególną wartość gdyż zostały wykonane wspólnie z najbliższymi.