• Nauczanie zdalne 2019/20

  Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
  • 22 kwietnia - Dzień Ziemi

   28.04.2020 11:09

   Uczniowie klasy 3a układali hasła ekologiczne. Jak chronić Ziemię? Są to hasło o których powinniśmy pamiętać przez cały rok!
   Prace uczniów w formacie dokumentów tekstowych można obejrzeć tutaj:  


   Hasła ekologiczne
    
  • Dzień Ziemi w klasie 1c

   23.04.2020 09:09

   Dzień Ziemi corocznie obchodzony 22 kwietnia, uważany jest za największe święto ekologiczne na świecie. Z okazji święta naszej planety organizowane są różne akcje, parady i manifestacje oraz wykłady dotyczące ekologii. W tym roku wyjątkowo świętowaliśmy w swoich domach i ogrodach. Wiele akcji przeniosło się także do Internetu. Aby uczcić Dzień Ziemi uczniowie z klasy 1c wykonali piękne ekologiczne plakaty. 

  • Wiosenne drzewo

   28.04.2020 11:10
   Zapraszamy do wiosennego sadu i do podziwiania wykonanych różnymi technikami plastycznymi kwitnących drzew i krzewów. Autorami prac są  uczennice i uczniowie klasy 2a.
    ► Galeria prac
  • Pacynki, kukiełki, marionetki...

   23.04.2020 10:48
   W tym tygodniu uczniowie z kl.1c zajmowali się tematyką związaną z tatrem. Dowiedzieli się m.in. kto pracuje w teatrze, jak powstaje przedstawienie oraz jak powinien zachowywać się widz podczas spektaklu. Mamy nadzieję, że uda nam się już niedługo wybrać wspólnie na przedstawienie. Może do teatru lalkowego? Póki co chcielibyśmy zaprezentować własnoręcznie wykonane kukiełki i pacynki.
  • Świetlica w pracy zdalnej...

   22.04.2020 10:41
   Wychowawcy świetlicy szkolnej systematycznie wysyłają do dzieci propozycje zajęć online: łamigłówki, krzyżówki, kolorowanki, puzzle a także jak aktywnie ruchowo spędzać czas w domu.Dzieci otrzymały także propozycje wykonanaia papierowych ozdób wielkanocnych. Pani Joanna Matoga ogłosiła pod koniec marca 2020 świetlicowy konkurs plastyczny dla klas I-III pt. ,,Mój sposób na nudę" rysunek kredką w jednym kolorze o tym, jak spędzasz teraz czas w domu, na formacie A4. Pani Luiza Grabowska w kwietniu 2020 przeprowadziła akcję - serduszko, solidaryzując się z ludźmi, którzy w tym trudnym czasie dla nas pracują. Dzieci naklejały obrazki - serduszka na szybach swoich okien w domu.