• Nauczanie zdalne 2019/20

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Friendship bracelet

18.05.2020 09:03

BRANSOLETKA PRZYJAŹNI

Tym razem uczniowie klas drugich zabawili się w projektantów bransoletek. Tematem zadania było zrobienie bransoletki z obrazkami ubrań. Do bransoletki uczniowie mieli dołączyć opis: My bracelet has got…(Moja bransoletka ma…) i wymienić jakie ubrania znajdują się na bransoletce z użyciem przymiotników opisujących kolor. Świetnie poradzili sobie z nowym wyzwaniem.
      Galeria prac

• Mój zwierzak domowy

18.05.2020 08:58
      Zachęcamy do obejrzenia wystawy zdjęć pupilów naszych uczniów przygotowanej w ramach pracy zdalnej świetlicy.
      Galeria prac

• Pozdrowienia z ...

17.05.2020 19:29
      Zadaniem dzieci było przedstawienie wybranej miejscowości / wybranego miejsca na pocztówce z uwzględnieniem charakterystycznych i najciekawszych miejsc. Dzieci mogły wykorzystać dowolną technikę plastyczną.
    • Dlaczego cielę ogonem miele?

14.05.2020 19:31
      Wymyśl własną odpowiedź, a potem sprawdź, co o tym myślą dzieci z klasy 2a.

• Wspólnie zatroszczmy się o Ziemię

14.05.2020 19:55
      Jedną z najpiękniejszych pór roku jest wiosna. To właśnie w tym czasie szczególnie dużo mówi się o ochronie środowiska na świecie.