• Nauczanie zdalne 2019/20

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Komputerowe kartki świąteczne

16.04.2020 09:40

W ramach zdalnych zajęć informatycznych uczniowie klasy 2a wykonali komputerowe kartki świąteczne z wykorzystaniem poznanych narzędzi w programie Paint. W ten sposób chcą przekazać sobie i wszystkim Gościom odwiedzającym naszą stronę najlepsze życzenia wielkanocne.

• Kartki świąteczne

15.04.2020 20:08
      Uczniowie klasy 1b w ramach utrwalenia zdobytych już umiejętności z edukacji informatycznej wykonali kartki świąteczne w programie Paint. Zapraszamy do zobaczenia naszej galerii i życzymy : "Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych".
    • Wielkanocne zajączki klasy 1b

08.04.2020 18:31
      Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy 1b poznali tradycje i zwyczaje związane właśnie z tymi świętami. Powstały też piękne "Wielkanocne zajączki". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
    • Wielkanocna twórczość

07.04.2020 20:20
      Uczniowie klasy 1a w ramach edukacji plastycznej wykonali prace pt. "Wielkanocna pisanka". Tematem pracy koła plastycznego była  z kolei "Wielkanocna kartka świąteczna". Zapraszamy do obejrzenia prac.
    • KOSMOS w 3b

09.04.2020 10:50
      Uczniowie kl.3b wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością wykonując prace w ramach tematu"Kosmos" ,mamy tutaj zarówno pojazdy kosmiczne jaki i Układ Słoneczny.