• Rodzinny, majowy weekend - akcja SU - Klasa z Klasą !

     • Kochani,

      serce rośnie, patrząc na Wasze rodzinne zdjęcia z majowego wypadu. Piękne jest to, że celebrujecie wspólnie spędzony czas, czas z rodziną ! Te cudowne chwile zawsze będą częścią Was samych, będą Was kształtowały. 

      Dziękuję za Wasze zaangażowanie i włączenie się w akcję ! 

      Agnieszka Piskorska

      Ewelina Dranka

      SU

     • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

     • Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja klasa 7b wraz z wychowawcą przygotowała krótki apel. W rytmach muzyki rockowej przypomnieliśmy sobie ważne wydarzenia z historii naszego kraju, znalazł się też czas na refleksje i śpiewanie tradycyjnych pieśni patriotycznych.

     • KLASY 6a i 7a NA ZIELONEJ SZKOLE

     • W dniach 25-29 kwietnia uczniowie klas 6a i 7a wraz z wychowawcami byli na zielonej szkole w Ośrodku Sportu i Rekreacji ALPINA SPORT w miejscowości Muszyna-Złockie. Podczas pobytu dzieci miały okazję się zintegrować, doskonalić umiejętność pracy w zespole, a także popracować nad kondycją.

       

      Pierwszego dnia uczniowie mieli zajęcia integracyjne, warsztaty kreatywne oraz odbyli spacer po okolicy.

      Następnego dnia były zajęcia przy muzyce na wesoło – zumba, a także zajęcia z fotogeografii, dzięki którym dzieci ćwiczyły orientację w terenie. Główną atrakcją drugiego dnia była jednak wycieczka do Krynicy-Zdrój (deptak, pijalnia wód, Muzeum Zabawek, pomnik Nikifora, Góra Parkowa ze ścieżką edukacyjną). Dzień zakończył się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

      Kolejny dzień był bardzo intensywny i aktywny ze względu na mini rajd górski, zajęcia survivalowe (dzieci w lesie budowały szałasy), filmowe (tym razem uczniowie wcielili się w aktorów: rozbitków i kanibali) oraz grę terenową.

      Czwarty dzień rozpoczął się pieszą wycieczką do Muszyny. Uczestnicy byli pod wrażeniem Ogrodów Sensorycznych. Tego samego dnia odbył się turniej klas – zmagania sportowe na wesoło okazały się nie lada wyzwaniem! Wieczorem uczniowie bawili się na dyskotece.

      Ostatniego dnia dzieci brały udział w podchodach i odbył się pokaz nagrywanych wcześniej filmików. 

     • „Śmieciowa EKO Zabawka” – wyniki konkursu

     • Z radością prezentujemy wyniki szkolnego konkursu pt. „Śmieciowa EKO zabawka”. Poniżej lista tegorocznych laureatów.

      I miejsce: Łucja Korczek (5B)

      II miejsce: Franciszek Cygan (5B)

      III miejsce: Wiktor Cepil (4A)

      Wyróżnienia: Mateusz Ofierski (4A), Hanna Rożek (5A), Kacper Kubin (5B), Karolina Sosin (6A), Kacper Trybuła (6A).

      Wszystkim uczestnik składamy serdeczne gratulacje!

     • Tworzymy szkolny ogródek

     • W piątek 29 kwietnia w szkole zbieraliśmy kwiaty do SZKOLNEGO OGRÓDKA. Była to jedna z akcji samorządu uczniowskiego "Klasa z Klasą". Następnie uczniowie klasy 7c zasadzili przed budynkiem szkoły przyniesione, przepiękne, kwitnące rośliny, m.in. bratki, stokrotki, goździki. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i włączenie się do akcji.