• Dla Uczniów i Rodziców


 • Aktualności


     • Laureaci Olimpusa

      Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Nina Jarosz i Zuzanna Maciaszek zostały laureatkami ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z biologii OLIMPUS sesja jesienna. Nina zajęła 6 miejsce wśród 201 uczestników, a Zuzanna 15 miejsce wśród 322. Gratulujemy!

     • Ogólnopolski konkurs "Orzeł Matematyczny"

      W dniach 27.10.20 r oraz 10.11.20 r odbył się Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” oraz Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” online.

      W konkursie brało udział łącznie 31 uczniów z naszej szkoły z klas II – VIII.

      Laureatami konkursu zostali:

      Bartosz Korzeń z kl. 2a

      Andrzej Reich z kl. 2b

     • Szachiści z SP123 z sukcesami w Mistrzostwach Małopolski w Szachach

      ​​​​​​Szachiści z naszej szkoły wzięli udział w Otwartych Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski Juniorów, które rozgrywane były przez trzy dni (od 20-22.11.2020r.) w Hotelu Galaxy w Krakowie pod nazwą

      W tegorocznych rozgrywkach wzięli udział nasi uczniowie:

      - Bartłomiej Cichoń (z klasy 8a) grał w kategorii do lat 18 i zdobył 9 miejsce drużynowo wraz z bratem Jakubem,

     • Challenge sportowy - kalendarz adwentowy

      Już od 1 grudnia, ale też później od dowolnego dnia w grudniu zapraszamy i zachęcamy Wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia w szczególny sposób. Każdego dnia korzystamy z zestawu ćwiczeń na konkretny dzień. To od nas zależy ile serii i ile powtórzeń wykonamy, ale pamiętajmy aby wykonywać ćwiczenia w bezpiecznym miejscu.

     • Szkoła Do Hymnu 2020!

      Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaDoHymnu.

      W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii uczniowie naszej szkoły zaśpiewali wspólnie hymn podczas zajęć on-line ze swoimi nauczycielami. Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji chcieliście włączyć się we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy!

     • Szkoła do hymnu!

      Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy połączenie się za pomocą komunikatorów i zaśpiewanie hymnu on-line. W ten sposób chcemy włączyć społeczność szkolną we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.

     • Najmłodsi uczniowie w kolorach jesieni...

      Czy jesień musi być szara i ponura? Zdecydowanie nie! Jak co roku uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zabawie pod hasłem "Jesienny kolorowy tydzień". To za ich sprawą każdego dnia korytarze naszej szkoły mieniły się cudnymi kolorami jesieni. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

     • Na tropie jesieni

      W minionym tygodniu kl.1b odbyła spacer do Parku Jerzmanowskich. Dzieciaki chętnie obserwowały zmiany jakie poczyniła pani Jesień. Badały przyrodę, odnalazły pomniki przyrody i nawet udało im się spotkać wiewiórkę. Dla podtrzymania kondycji zaliczyły jesienny bieg . Na koniec sprawdziły swoją sprawność na placu zabaw. Ze skarbów jesieni wykonały mandale. A na zajęciach w szkole plastyczna wersję parku. Edukacja na spacerze jest super! :)

     • Ślubowanie klas I

      14 października 2020 roku odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Było pięknie. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w bardzo ważnym i podniosłym dla nich wydarzeniu. Klasy 1a, 1b i 1c pod kierownictwem pań wychowawczyń przygotowały część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności. Po części artystycznej uczniowie złożyli przysięgę na sztandar szkoły, a pani Dyrektor Marta Dębosz – Warchoł dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na ucznia. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę.

     • Wybory do Samorządu Uczniowskiego za nami!

      W czwartek, 1 października 2020 roku odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej, poprzedzone kampanią wyborczą. Swoją kandydaturę do tegorocznych wyborów zgłosiło 4 uczniów. W wyniku głosowania przewodniczącą Samorządu Szkolnego została Justyna Kaźmierczak z klasy VIII a.

     • Dawid Pękala złotym medalistą Półfinałów Mistrzostw Polski w szachach!

      Szachista trzeciej klasy naszej Szkoły Dawid Pękala (klasa 3a) w dniach 23-30 września 2020 roku wziął udział w eliminacjach strefy Małopolska- Podkarpacie do finałów Mistrzostw Polski Juniorów na rok 2021 będących jednocześnie półfinałami MP.

      Zawody zostały rozegrane w Ośrodku Wczasowym „U Zbójnika” w Murzasichle i codziennie przez zawodnika rozgrywana była jedna partia szachowa.Tempo gry wynosiło1,5 godziny dla zawodnika oraz 30 sekund bonifikaty na każde posunięcie od początku partii. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim 7-rundowym dla dziewcząt i chłopców w każdej grupie wiekowej i Dawid grał w grupie 9-latków (rocznik 2011 i młodsi).

     • Bezpieczni w Internecie!

      W czwartek 8 października uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w przedstawieniu pt. "Smartfon". Spektakl profilaktyczny przygotowany przez Straż Miejską wzbudził w najmłodszych uczniach wiele emocji. W czasie przedstawienia mogli oni sledzić losy ich rówiesnika Adasia, który został właścicielem wymarzonego smartfona. Niestety nie był świadomy zagrożeń czyhających na niego w Internecie i przez swoje zachowanie mógł doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji. Na szczęście z pomocą przybył mu przyjazny smok i strażnicy miejscy, którzy wyjaśnili mu zasady bezpiecznego korzystania z internetu oraz nieprzyjemne skutki ich łamania.

  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Galeria zdjęć

    brak danych