• Rok szkolny 2023/2024

    

  • Milena Jacak - uczennica klasy 8a

   Gdyby przyszło Jej żyć w XVI wieku, niewątpliwie zostałaby wpisana w poczet wybitnych HUMANISTÓW! Jednym słowem nastolatka wszechstronnie utalentowana. Na co dzień emanuje pogodą ducha, ciepłym uśmiechem. Kobieta nosząca imię Milena jest prawdziwą, życiową wojowniczką (i to by się zgadzało), w mniej i bardziej ważnych sprawach walczy do końca … AMBITNA!

   Uwielbia książki, malowanie, rysowanie; gra na gitarze basowej. Obecnie zgłębia tajemnice szydełkowania. A nade wszystko kocha chemię ! Reakcja, która Ją definiuje, opisana jest równaniem:

   M = C + DZ – MARZENIA ZAMIENIA NA CELE, A CEL NA DZIAŁANIE !

   Jestem przekonana, że w dziedzinie chemii dokona przewrotu na skalę światową !

                    

   ____________________________________________________________________________________________

   Piotr Główczyński - uczeń klasy 7a

   Bez wątpienia ubogacił nas sobą i zmienił naszą szkolną rzeczywistość. UCZEŃ -DŻENTELMEN – uprzejmy, powściągliwy, wyjątkowy rozmówca, honorowy, nienaganne maniery. Wyjątkowo pracowity, sumienny, obowiązkowy, aktywny, pomocny. Intuicyjnie myślę, że w dziedzinie informatyki, a szczególnie w sferze programowania gier czy aplikacji, zostanie okrzyknięty prekursorem!

   Młody człowiek wielu pasji. Nurkowanie, oglądanie rafy koralowej, obserwowanie żółwi, ośmiornic, zapewne Piotra wycisza. Od niedawna  - wędkowanie. Życzymy spełnienia marzeń – podróży do Stanów Zjednoczonych oraz … pieska.

                   

  • ROK SZKOLNY 2022/2023

    

   • Alicja Urban - uczennica klasy 6b 

   • Pogodna twarzyczka. Delikatny, ciepły, subtelny uśmiech ! Za Jej sprawą przestrzeń wokół nabiera barw, a rzeczywistość mieni się różnorodnością kolorów. Niewątpliwie w dłoniach zdiagnozowany talent malarski. Zanim jednak ręka nabrała precyzji i mistrzowskich ruchów, ściany w domu służyły za sztalugę. Nikt by wówczas nie pomyślał, że Jej dzieła będą zachwycać i zdobić szkolne korytarze i nie tylko…

    Ala marzy o podróży do Japonii. A przecież dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodniła to niejednokrotnie ! Podziwiając Jej ambicję i determinację w dążeniu do celu, jestem pewna, że dopnie swego i nawet jeśli nie wyląduje w Kraju kwitnącej wiśni, to coś wymyśli – może dopłynie, gdyż kolejną jej pasją jest pływanie.

    Niejednokrotnie prosząc Ją o pomoc, nigdy nie zdradziła, choćby grymasem, że nie sprosta wyzwaniu…

    Chce stworzyć mangę własnego autorstwa, ale przecież Ona już swoim życiem zapisuje na naszych oczach, nadzwyczajną historię, historię, która  przemienia Nas i czyni piękniejszymi ludźmi !

  •  

   ROK SZKOLNY 2021/2022

    

    

    • Julia Sala - uczennica klasy 5a 

    • Julia rodzi się  w 25 tygodniu ciąży, 15 tygodni przed terminem ! Waży 690 g !

     Myślę, że już wtedy wraz z pierwszym oddechem miała nieodpartą chęć życia !

     Szanse, że przeżyje oceniane są na 20%, że będzie zdrowa 5% ! Przeszła niewyobrażalną drogę, aby być w tym miejscu, w którym jest obecnie.

     A wszystko zmieniło się, kiedy przekroczyła próg szkolny.

  • Julia emanuje uśmiechem, dobrocią. Imponuje Jej pracowitość, bezinteresowność, wysoka kultura osobista.

   Nikogo nie zostawiłaby w potrzebie, nigdy nie odmawia pomocy.  Julia to niepoprawna optymistka, dla Niej

   problemy nie istnieją. Uwielbia rysować, słuchać muzyki, a nade wszystko spędzać czas z koleżankami.

   Julia zmienia ludzi, a tym samym świat dzięki Niej jest piękniejszy, mieni się różnorodnością barw.

   „ Dobrze, że po tym świecie chodzą Julie Sale” – te słowa, jednej z Pań – nauczycielek, są podsumowaniem naszej historii !

   Pamiętaj i Ty możesz zmieniać świat…

   Samorząd Uczniowski

   • Laura Kucia - uczennica klasy 3b

   • Laura jest uczennicą klasy 3b. To co ją charakteryzuje to wielkie serce. Zawsze gotowa do bezinteresownej pomocy. Jest żywiołowa, empatyczna, wesoła i uśmiechnięta. Widzi świat w różowych barwach i zaraża innych optymizmem.

    Do tej pory w szkole rozdała najwięcej przytulasów zarówno uczniom jak i nauczycielom :)
    Taka koleżanka w naszej szkole to prawdziwy skarb !