SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodnicząca: Wiktoria Gwiazdowicz

Rada Samorządu:  Alicja Urban, Ignacy Boruta, Milena Jacak, Patryk Syrek, Krzysztof Nowak, Dawid Knapik, Kacper Kubin, Anna Stefan-Sadzikowska, Maksymilian Gruszecki

Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z  PLANEM PRACY SU oraz do aktywnego włączenia się  w naszą działalność.

Opiekunki: mgr Ewelina Dranka i mgr Agnieszka Piskorska

• Wzrastamy poprzez pomoc i zaangażowanie - podziękowania SU

• Nowa akcja SU

• Kochani,

zapewne kojarzycie projekt "Czyste Tatry", "Czyste Lasy", "Czysty Bałtyk". Akcję, którą pragnę zaproponować w ramach SU, akcję konieczną - "Czysta Szkoła, Czyste Korytarze".

Z zachwytem stwierdzam, iż kulturalne zachowania stają się codziennym nawykiem naszej społeczności, tak kwestia czystości, choćby korytarzy, sal lekcyjnych, pozostawia wiele do życzenia, a przecież szkoła przed rozpoczęciem zajęć lśni czystością !

Drodzy Uczniowie ! Przed Wami nie lada wyzwanie. Od 7 listopada do 16 grudnia br. uczniowie klas ósmych, trzy razy w tygodniu, na wskazanych wcześniej lekcjach, będą przyglądać się poszczególnym salom, korytarzom, czy są utrzymane w czystości (w zasadzie to nic trudnego - sprzątam za sobą ! ).
        Bardzo proszę zespoły klasowe, a przede wszystkim klasowych ( tygodniowych ) dyżurnych, o pozostawianie klas w czystości.

Końcem I i II półrocza - podsumowanie akcji !
        Wiem, że zaangażowanie Wasze będzie nieocenione.

Opiekunowie SU,
        Agnieszka Piskorska