• Szkoła Do Hymnu 2020!

     • Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaDoHymnu. 

      W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii uczniowie naszej szkoły zaśpiewali wspólnie hymn podczas zajęć on-line ze swoimi nauczycielami. Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji chcieliście włączyć się  we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy! 

       

      Z przyjemnością prezentujemy zdjęcia oraz nagrania "Mazurka Dąbrowskiego" nadesłane przez najmłodszych uczniów.
      Jeszcze Polska nie zginęła!

     • Szkoła do hymnu!

     • Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy  połączenie się za pomocą komunikatorów i zaśpiewanie hymnu on-line. W ten sposób chcemy włączyć społeczność szkolną we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy. 

      Uczniów i ich rodziców zachęcamy do uwiecznienia tego momentu. Zdjęcia lub filmiki przedstawiające udział w akcji #SzkołaDoHymnu prosimy przesyłać do swoich wychowawców! 

     • Najmłodsi uczniowie w kolorach jesieni...

     •  

      Czy jesień musi być szara i ponura? Zdecydowanie nie! Jak co roku uczniowie klas 1-3 wzięli udział w zabawie pod hasłem "Jesienny kolorowy tydzień".  To za ich sprawą każdego dnia korytarze naszej szkoły mieniły się cudnymi kolorami jesieni. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!