• Ogólnopolski konkurs przedmiotowy LEON

     • Uczniowie klas 2-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Leon. Sesja wiosenna została przeprowadzona online.

      Mamy LAUREATÓW !!!  Są nimi Joasia Krawczyk z kl.2a oraz dwukrotny laureat  Kacper Kubin z kl.3b.

      Gratulujemy Im jak również wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

     • Giganci programowania

     • Drodzy uczniowie!

      W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python! 

       

      Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w programie “Wakacje z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

      “Wakacje z Gigantami” to cykl 5-ciu zajęć online w formie webinaru, które mogą być dla uczniów okazją do rozpoczęcia przygody z programowaniem w trakcie przerwy wakacyjnej.

      >  Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Scratch lub Python.

      >  Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu

      “Wakacje z Gigantami” to letnia odsłona “Szkoły z Gigantami”, warsztatów które odbyły się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Z uwagi na duże zainteresowanie minionymi warsztatami oraz dużą ilością zapytań o kolejną edycję, już 7 lipca uruchamiamy warsztaty w okresie wakacyjnym.

      Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe, dla których program został specjalnie dopasowany. Warsztaty będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

      Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

      Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

      >>WAKACJE Z GIGANTAMI: SCRATCH, 9 - 12 LAT>>

      >>WAKACJE Z GIGANTAMI: PYTHON, 13 - 18 LAT>>

      Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez poniższy formularz:

      >>FORMULARZ ZAPISU<<

     • Góra Grosza

     • Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli  udział w XX edycji akcji "Góra Grosza" w roku szlolnym 2020/21. Ten dyplom jest dla WAS!