• Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

          Klasa

          Język polski

          Matematyka

          Termin

          Prowadzący

          Termin

          Prowadzący

          4a

          środa l. 1

          p. E. Poremba

          czwartek l. 1

          p. A. Boruta

          4b

          wtorek l. 6

          p. E. Poremba

          środa l. 6

          p. K. Siemieńska

          5a

          środa l. 6

          p. A. Piskorska

          środa l. 1

          p. E. Dranka

          5b

          piątek l. 1

          p. I. Jureczko-Świerk

          poniedziałek l. 1

          p. E. Dranka

          6a

          środa l. 8

          p. A. Włosek

          środa l. 1

          p. A. Boruta

          7a

          poniedziałek l.8

          p. E. Poremba

          piątek l. 1

          p. A. Róg

          7b

          czwartek l. 1

          p. I. Kondratiuk

          czwartek l. 9

          p. K. Siemieńska

          7c

          środa l. 9

          p. I. Kondratiuk

          czwartek l. 10

          p. K. Siemieńska

          8a

          poniedziałek l. 1

          p. I. Jureczko-Świerk

          piątek l. 1

          p. J. Zając

          8b

          czwartek l. 1

          p. A. Piskorska

          poniedziałek l. 1

          p. K. Siemieńska

          8c

          piątek l. 7

          p. A. Piskorska

          środa l. 8

          p. J. Zając


          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

          Klasa

          Termin

          Prowadzący

          4a

          wtorek l. 6

          p. A. Włosek

          4b

          czwartek l. 8

          p. A. Włosek

          5a

          piątek l. 7

          p. A. Włosek

          5b

          wtorek l. 8

          p. A. Włosek

          6a

          poniedziałek l. 7

          p. A. Włosek

          7a

          środa l. 9

          p. A. Włosek

          7b,7c

          poniedziałek l.8

          p. A. Włosek

          8a

          czwartek l.9

          p. A. Włosek

          8b

          piątek l.8

          p. A. Włosek

          8c

          wtorek l.9 lub 10

          p. A. Włosek


          Zajęcia rozwijające

          Rodzaj zajęć

          Termin

          Prowadzący

          Zajęcia teatralne

          poniedziałek l 8

          p. D. Cienkosz

          Zajęcia teatralne

          poniedziałek l 8

          p. J. Zapiór

          Zajęcia rozwijające z chemii

          poniedziałek l 8

          p. E. Dranka

          Zajęcia rozwijające z biologii

          poniedziałek l 8

          p. M. Wilk

          Zajęcia rozwijające z historii

          poniedziałek l 8

          p. B. Karczewska

          Szachy

          środa l. 1, 

          środa l. 9,

          p. R. Budkiewicz

          Zajęcia rozwijające z fizyki

          środa l. 8 lub 9

          p. J. Popiel

          Zajęcia rozwijające z geografii

          czwartek l. 1

          p. M. Pepłowska

          Zajęcia rozwijające z matematyki

          czwartek l. 1

          p. E. Dranka

          Zajęcia rozwijające z matematyki

          czwartek l. 1

          p. J. Zając

          Zajęcia rozwijające z matematyki

          poniedziałek l. 1

          p. J. Zając

          Zajęcia rozwijające z matematyki

          czwartek l. 7

          p. K. Siemieńska

          Zajęcia rozwijające z matematyki

          piątek l. 1

          p. A. Boruta


          Zajęcia wspomagające

          Klasa

          Przedmiot

          Termin

          Prowadzący

          8a

          j. polski

          wtorek l. 1

          p. A. Piskorska

          8b

          j. polski

          piątek l.8

          p. A. Piskorska

          8c

          j. polski

          poniedziałek l. 1

          p. A. Piskorska

          kl. 6, 7

          geografia

          piątek l. 8

          p. M. Pepłowska

          kl. 6

          j. polski

          czwartek l.7

          p. A. Włosek

          Kl. 5

          j. polski

          czwartek l. 8

          p. I. Jureczko-Świerk

          kl. 5

          Matematyka

          piątek l. 1

          p. E. Dranka