• Konkurs plastyczny „Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem”

28.04.2020 20:05

Uczniowie uczęszczający na koło plastyczne wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Dbamy o nasze miasto – walczymy ze smogiem”. Organizatorem  konkursu była Fundacja „Nowa Szkoła” we współpracy z Prywatną Szkołą Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 w Krakowie.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczna na temat: „Maszyna przyszłości, co ze smogiem walczyła” – techniką dowolną. Główny cel konkursu to zainteresowanie uczniów problematyką smogu i konsekwencjami z nimi związanymi. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo pięknych prac plastycznych, pośród nich zostały wybrane zwycięskie dzieła.

II  miejsce zdobyła uczennica klasy IVa Nikola Skotniczna

• Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

28.04.2020 19:02

Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy VIII a Karolina Pałka została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Erasmus+ – konkurs o świątecznych zwyczajach w Europie

28.04.2020 20:20
        W dniu  17 grudnia 2019 odbył się drugi interaktywny międzynarodowy konkurs w ramach programu ERASMUS+ sprawdzający wiedzę uczniów o zwyczajach świątecznych w Europie.

Trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale i refleksem. Wzięło w nim udział 13 drużyn z 7 szkół partnerskich. Naszą szkołę reprezentowała jedna drużyna w składzie dwuosobowym: Natalia Król i Aleksandra Paluch z klasy VII b. Nasze uczennice spisały się znakomicie, pokonały wszystkie zespoły i zdobyły ponownie zaszczytne I miejsce.

• Międzyszkolnym konkurs plastyczny pt. „Widokówka z Krakowa”

28.04.2020 19:54

Uczniowie uczęszczający na koło plastyczne wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Widoków z Krakowa ”, organizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Tematem prac były najpiękniejsze urbanistyczne i przyrodnicze zakątki Krakowa w ujęciu historycznym lub współczesnym oraz postacie związane z miastem. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo pięknych prac plastycznych, pośród nich wyłonione zostało wyróżnienie dla uczennicy klasy Vc Niny Jarosz.

Finał konkursu odbył się w dniu 09.12.2019r. podczas, którego rozdane zostały nagrody. Zwycięskie prace plastyczne zostały wydane w formie widokówek.

• Wyniki konkursu na przestrzenną kartkę bożonarodzeniową

28.04.2020 19:48
        Przedstawiamy wyniki konkursu na przestrzenną kartkę bożonarodzeniową

I miejsce: Vanessa Piotrowicz VIc