• Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Koci Świat"

• 17.02.2021 18:16
        • Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym -  KOCI ŚWIAT. Organizatorem jest świetlica w Szkole Podstawowej  nr 111 im. Wojska Polskiego, ul. Bieżanowska 204 w Krakowie.

Cele konkursu:
          - rozwijanie kreatywności uczniów
          - rozwijanie umiejętności obserwacji
          - rozwijanie umiejętności pracy w programach graficznych

Regulamin:

1. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie klas I-III, uczestnicy zajęć świetlicowych.
          2.
          Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnym programie graficznym i zapisanie jej w pliku PDF, której motywem przewodnim są kocie zwyczaje, codzienne zabawy, nietypowe kocie zachowania obserwowane na co dzień.
          3. Jeden uczestnik wykonuje jedną pracę.
          4. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:
          - klasy I
          - klasy II i III
          5. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostanie I miejsce i wyróżnienie.
          6. Kryteria oceny prac:
          - Własny wkład pracy
          - Niebanalny pomysł przedstawienia tematu
          - Atrakcyjność plastyczna
          - Staranność wykonania pracy
          5. Prace stają się własnością organizatora i posłużą do zorganizowania
          wirtualnej wystawy pokonkursowej na stronie internetowej świetlicy
          6. Praca powinna posiadać metryczkę: imię i nazwisko autora, wiek, klasę.

Każdy uczestnik dołącza do pracy podpisane oświadczenie o zgodzie na
          przetwarzanie danych osobowych i publikację pracy . Oświadczenia będzie można odebrać w świetlicy SP 123 i tutaj również prosimy o dostarczenie prac do 03.03.2021r.