• SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Przewodnicząca: Maria Mika

Rada Samorządu:  Lidia Łyczak, Marita Kowalczyk, Dawid Knapik, Maksymilian Gruszecki, Victoria Paprocka, Krzysztof Nowak, Milena Jacak, Alicja Urban, Kacper Kubin, Ksawery Uryga

Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z  PLANEM PRACY SU oraz do aktywnego włączenia się  w naszą działalność.

Opiekunki: mgr Ewelina Dranka i mgr Agnieszka Piskorska

• Bukiet podziękowań!

• 19.10.2021 07:31
        •
          Słowa wdzięczności kieruję do Rodziców Alicji Urban za przychylność, życzliwość oraz umożliwienie realizacji nie lada wyzwania - Dzień Nauczyciela - portrety Szanownej Dyrekcji.
          Słowa podziękowania przekazuję mistrzyni pędzla - Ali Urban ! Dłonie obdarzone takim talentem są bezcenne !
          Nie sposób pominąć zaangażowania kochanych mam, które swoimi niebiańskimi wypiekami osłodziły nauczycielskie podniebienia !
          W imieniu SU wszystkim z serca dziękuję za poświęcenie na rzecz szkoły !

Agnieszka Piskorska - opiekun SU