• Nauczanie zdalne 2020/21

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Udział kl. IVa w projekcie EkoEksperymentarium

05.05.2021 14:48
      Z okazji Dnia Ziemi klasa IVa wzięła udział w projekcie EkoEksperymentarium.
      Dzięki wizycie w wirtualnym domu oraz łamigłówkom ukrytym w jego pokojach uczniowie mogli zrozumieć, jak wielkie znaczenie dla przyszłości Ziemi mają wszelkie działania proekologiczne.

►DYPLOM
    • Koncert na lekcji biologii

05.05.2021 14:42
      Uczennica kl. VI c w ramach poszerzenia wiadomości o gadach, zaśpiewała cover piosenki Małgorzaty Brodeckiej "Gadzie uroki".

Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://youtu.be/cywW4FghO_M
    • Dzień Ziemi w klasach VI i VII

30.04.2021 20:11

Z okazji Dnia Ziemi, uczniowie klas VI i VII na lekcjach biologii poszukiwali sposobów na pomoc owadom zapylającym, niezbędnym do zapylania 80% roślin kwiatowych na naszej planecie.

Odezwy do różnych grup społecznych w obronie owadów zapylających.

► GALERIA

• Dzień Ziemi w 4a i 4b

30.04.2021 09:06
      Uczniowie klas 4a i 4b podczas zdalnej  lekcji plastyki wykonali plakaty z okazji Dnia Ziemi. Zapraszamy do galerii.

► GALERIA PRAC
    • Dzień Ziemi w kl. 1a

22.04.2021 19:46

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto. Jest to wspaniała okazja do zwrócenia uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych.

Dzieci z klasy 1 a przez  cały tydzień pogłębiały wiedzę na ten temat. Najważniejsze hasła to: oszczędzanie wody, szanowanie zieleni, segregacja śmieci, recykling, dbanie

o własne podwórko, higiena, stworzyliśmy kodeks ekologa.

► GALERIA PRAC