• Nauczanie zdalne 2019/20

Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się efektami pracy zdalnej naszych uczniów.
    • Makieta wieżowca - KLASA: 6a , 6b , 6c

04.06.2020 07:57

Uczniowie klas szóstych  podczas lekcji plastyki , w ramach tematu " Początki nowoczesnej architektury" wykonali   samodzielnie  makiety wymyślonego wieżowca. Do pracy plastycznej wykorzystali tekturowe pudełka i opakowania, które pomalowali i ozdobili .

Galeria prac

• Wiosenna łąka

01.06.2020 20:40
      Zapraszamy na wiosenną łąkę wykonaną różnymi technikami plastycznymi przez dzieci z klasy 2a.
    • #DajżeKompa

17.06.2020 18:38

Krakowskie firmy we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa rozpoczęły akcję #DajżeKompa. W jej ramach darczyńcy przekazują sprzęt komputerowy krakowskim uczniom. Sprzęt ma być przekazywany uczniom na zawsze, nie tylko na czas nauki zdalnej.
      Do udziału w akcji, za pośrednictwem strony www.dajzekompa.pl, mogą zgłaszać się uczniowiei nauczyciele z Krakowa. Projekt jest tak zaplanowany, żeby w pierwszej kolejności pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących.

• Wiejskie podwórko

01.06.2020 09:15
      Dzieci z klasy 2a wykonywały wiejskie podwórko techniką origami. Zapraszamy na wystawę prac.

• Koło plastyczne

01.06.2020 09:38
      Przedstawiamy pace dzieci z klas I - III wykonane w ramach zajęć kółka plastycznego.